KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15522086
nr 1552 2086
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Träsnitt, "Den gamla asken I", Lilla Karlsö. Signerad, numrerad 3/60, daterad -68. Bildmått: 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x54
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:34:41
17/7 19:12:05
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt